miejskakarta.pl


Całe miasto,
zamknięte w Twojej kieszeni

Jesteś gościem w mieście a może jesteś mieszkańcem miasta i aktywnie uczestniczysz lub chcesz uczestniczyć w jego życiu? Chcesz poczuć się jego częścią. Dlatego często szukasz informacji na temat tego co się w Twoim mieście dzieje. Docierają do Ciebie informacje przeróżnymi kanałami. O koncercie dowiadujesz się z mediów społecznościowych, o świetnej sztuce w teatrze z plakatów, o festynie z radia. Musisz się w tym wszystkim jakoś ogarnąć.

Liczba kanałów informacyjnych które do Ciebie docierają jest duża. Trzeba poświecić sporo czasu na analizę tych treści, aby znaleść to co może Cię zainteresować. Niestety z braku czasu, z powodu wielu obowiązków, którym musisz podołać, przegapiłeś wspaniałą okazję aby dobrze się zabawić sam lub z rodziną. Być może zapomniałeś o wydarzeniu, na które chciałeś się udać. To często sie zdarza każdemu z nas.

Mamy na to rozwiązanie. Zobacz poniżej....

A co powiesz na aplikację, dzięki której będziesz mógł mieć kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami które się dzieją w Twoim mieście?
A może wpadłeś z wizytą do miasta i chciałbyś się dowiedzieć, co tak właściwie tu można zrobić, jak się zabawić i gdzie dobrze zjeść?
Wszystko to jest możliwe dzięki naszej aplikacji. To ona będzie dla Ciebie pracować, sprawdzając czy jest coś planmowane, co może Cię zainteresować a jeśli tak, to nie pozwoli Ci o tym zapomnieć, dykrestnie Ci przypominając. To proste, MiejskaKarta.pl o to zadba.

Miasto stoi przed Tobą otworem

Informację o wydarzeniach organizowanych przez miasto takich jak: koncerty, festyny, zabawy.
Lista atrakcji turystycznych wraz z opisem i geolokalizacją.
Zawsze atrakcyjna oferta lokalnego biznesu.
Zawsze aktualne i interesujące Cię informacje.

sprawdź

Nuda w mieście?

Nic podobnego. Uruchamiasz aplikację, wybierasz obiekty w pobliżu i już wokół Ciebie wyrastają punkty usługowe, atrakcje turystyczne, miejsca które warto odwiedzić. Wszystko z opisem i możliwością nawigowania.

dołącz teraz

Do czego służy karta?
To proste!

Mobilna aplikacja zawsze pod ręką

Nasza karta jest wirtualna. Oznacza to, że zawsze jest przy Tobie kiedy masz w kieszeni smartphone. Pobierz wygodnie aplikacj e Gogle Play lub AppStore.

Dowiaduj się o wydarzeniach

Przeglądaj oferty w aplikacji i sprawdzaj co interesującego dzieje się w Twoim mieście. Bądź zawsze na bierząco, sprawdzaj przydatne informację o obiektach.

Wykorzystaj swoją kartę

Wygoda w trakcie wejścia na basen, do kina, czy teatru. teraz wystarczy, że pokażesz naszą aplikację.

Dołącz do grona miast
posiadających kartę

miejskakartapl
sprawdź

Zainteresowany?

obsługa klienta

Piotr Ksel
+48 889 123 456
biuro@ngroup.pl

biuro sprzedaży


ul. Malików 150d
25-639 Kielce

Napisz do nas!