miejskakarta.pl


Całe miasto,
zamknięte w Twojej kieszeni

Jesteś gościem w mieście a może jesteś mieszkańcem miasta i aktywnie uczestniczysz lub chcesz uczestniczyć w jego życiu? Chcesz poczuć się jego częścią. Dlatego często szukasz informacji na temat tego co się w Twoim mieście dzieje. Docierają do Ciebie informacje przeróżnymi kanałami. O koncercie dowiadujesz się z mediów społecznościowych, o świetnej sztuce w teatrze z plakatów, o festynie z radia. Musisz się w tym wszystkim jakoś ogarnąć.

Liczba kanałów informacyjnych które do Ciebie docierają jest duża. Trzeba poświecić sporo czasu na analizę tych treści, aby znaleźć to, co może Cię zainteresować. Niestety z braku czasu, z powodu wielu obowiązków, którym musisz podołać, przegapiłeś wspaniałą okazję aby dobrze się zabawić sam lub z rodziną. Być może zapomniałeś o wydarzeniu, na które chciałeś się udać. To często sie zdarza każdemu z nas.

Mamy na to rozwiązanie. Zobacz poniżej....

A co powiesz na aplikację, dzięki której będziesz mógł mieć kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami które się dzieją w Twoim mieście?
A może wpadłeś z wizytą do miasta i chciałbyś się dowiedzieć, co tak właściwie tu można zrobić, jak się zabawić i gdzie dobrze zjeść?
Wszystko to jest możliwe dzięki naszej aplikacji. To ona będzie dla Ciebie pracować, sprawdzając czy jest coś planmowane, co może Cię zainteresować a jeśli tak, to nie pozwoli Ci o tym zapomnieć, dykrestnie Ci przypominając. To proste, MiejskaKarta.pl o to zadba.

Miasto stoi przed Tobą otworem

Informację o wydarzeniach organizowanych przez miasto takich jak: koncerty, festyny, zabawy.
Lista atrakcji turystycznych wraz z opisem i geolokalizacją.
Zawsze atrakcyjna oferta lokalnego biznesu.
Zawsze aktualne i interesujące Cię informacje.

sprawdź

Nuda w mieście?

Nic podobnego. Uruchamiasz aplikację, wybierasz obiekty w pobliżu i już wokół Ciebie wyrastają punkty usługowe, atrakcje turystyczne, miejsca które warto odwiedzić. Wszystko z opisem i możliwością nawigowania.

dołącz teraz

Do czego służy karta?
To proste!

Mobilna aplikacja zawsze pod ręką


Nasza karta jest wirtualna. Oznacza to, że zawsze jest przy Tobie kiedy masz w kieszeni smartphone. Pobierz wygodnie aplikacj e Gogle Play lub AppStore.

Dowiaduj się o wydarzeniach


Przeglądaj oferty w aplikacji i sprawdzaj co interesującego dzieje się w Twoim mieście. Bądź zawsze na bieżąco, sprawdzaj przydatne informację o obiektach.

Wykorzystaj swoją kartę


Wygoda w trakcie wejścia na basen, do kina, czy teatru. teraz wystarczy, że pokażesz naszą aplikację.

Dołącz do grona miast
posiadających kartę

miejskakartapl

sprawdź

Zainteresowany kartą dla swojego miasta?

Obsługa klienta

obsługa klienta

Klaudia Kowalczyk
+48 660 639 814
kontakt@miejskakarta.pl

biuro sprzedaży


ul. Malików 150d
25-639 Kielce

Napisz do nas!

Numer telefonu musi zawierać dokładnie 9 cyfr
Upewnij się, że adres email ma poprawny format