zamów usługę


Karta miejska wkrótce
w Twoim mieście

 

Integracja

Aplikacja jest kompatybilna z większością dostepnych systemów wymiany danych przez co możliwe jest zintegrowanie różnego rodzaju usług. Dla każdego miasta liczba usług może być różna. Każde miasto wymaga osobnej implementacji systemu, dlatego też niezbędna jest wcześniejsza analiza potrzeb i możliwości lokalnych instytucji.

W miastach następuje nieustanny rozwój co pociąga za sobą również zmiany w liczbie i jakości świadczonych usług. W związku z tym, aplikacja MiejskaKarta.pl ma możliwość modyfikacji działania poprzez zmiany modelu prezentacji jakościowej i ilościowej danych.

Wdrożenie

Analiza przedwdrożeniowa

Innymi slowy zbieranie potrzeb oraz możliwości lokalnego samorządu pod kątem możliwości technicznych oraz zasadności użycia.

Implementacja systemu

Czyli wykonanie odpowiednich połączeń z istniejącymi systemami celem integracji i wydobycia żądanych danych, które zostaną zaprezentowane w aplikacji.

Testowanie

Bo czym byłby system bez gruntownych testów czyli: jednostkowych, funkcjonalnych i obciążeniowych. Po testach systenm jest gotowy do wdrożenia.

Go Live

Czyli udostępnienie systemu szerokiemu gronu zainteresowanych odbiorców. Od tego momentu z danych podawanych przez aplikację mogą korzystać mieszkańcy i goście.

Miasto stoi przed Tobą otworem

Dziś każdy z nas nosi w kieszeni telefon z którym nie rozstaje się praktycznie przez cały dzień i z reguły trzyma go blisko przy sobie wychodząc "na miasto". Wirtualna karta może zagościć wśród Twoich ulubionych aplikacji.

Użyteczność i prostota. To podstawowe cechy, które przyświecały nam podczas tworzenia projektu karty miejskiej. Korzystający z aplikacji nie muszą się jej uczyć. Aplikacja ma w założeniu sama przeprowadzić użytkownika przez podstawowe funkcje i pomóc w takim skonfigurowaniu jej aby dostał wszystkie informacje, które są w kręgu jego zainteresowań. Dodatkowo istnieje możliwość usytawienia widoków i powiadomień na te, które są atrakcyjne dla odbiorcy.

jedna karta dla każdego


Korzyści dla Miasta,
Przedsiębiorców i Mieszkańców

sprawdź

Zainteresowany kartą dla swojego miasta?

Obsługa klienta

obsługa klienta

Klaudia Kowalczyk
+48 660 639 814
kontakt@miejskakarta.pl

biuro sprzedaży


ul. Malików 150d
25-639 Kielce

Napisz do nas!

Numer telefonu musi zawierać dokładnie 9 cyfr
Upewnij się, że adres email ma poprawny format